Kurz dortů

Kurz dortů vedu spolu s kamarádkou a famozní cukrářkou amatérkou Jitkou Charyparovou (momscakeczech). Kurz je zaměřen na základy pečení - jak upéct ideální a zarovenˇ jednoduchý korpus, jak dort naplnit, jak sesadit, aby byl rovný a jak správně na obmaz. Naučíme se základní druhy krémů, dozvíte se tipy a triky, jak docílit moderního vzhledu dortu. Naučíme Vás základní a univerzální druh zdobení dortu. Kurz je určen pro 6 osob a probíhá v útulné chalupě s krásným výhledem na Šumavu. 
Cena základního kurzu je 3600 Kč (v nabídce je také kurz dortu zaměřený na dětské zdobení - práce s jedlým tiskem, výroba lízátek, miničokoládiček a dalšího tématického zdobení - cena je 3700 Kč).
V případě zájmu o kurz, prosím zaslat email nebo zprávu, abych mohla potrvdit termín, pak zaplatit předem kurzovné dle instrukcí. Kurz je možné věnovat i formou voucheru. Před kurzem se Vám pak připomenu s navigací.
 
Jak bude kurz probíhat: 
Nejprve kávička, sladkost a povídání o nezbytném vybavení a surovinách pro pečení dortů 
 
Pečení korpusu
 
Pak každý dostane již upečený a vychlazený korpus, naučí se ho prořezávat, plnit, obmazávat a zdobit
 
Nakonec si hotový dort v krabici odvezete :-)
    
 
              S sebou na kurz pohodlné oblečení, chcete - li přezůvky a zástěru. Jinak vše ostatní k dispozici na místě. V průběhu kurzu bude i slané pohoštění.    
 
Těšíme se na Vás Katka a Jitka
 
 
Termíny kurzů pro rok 2023: 
 
sobota 15.4. - 13 - 18 - obsazeno
 
V létě vzhledem k našemu vytížení se svatebním pečením kurzy nepořádáme. Podzimní kurzy prosím neočekávejte, protože v očekávání je Jitka :-) Takže se utrhne asi až na jaře, což budeme vědět někdy na přelomu roku. Pokud jarní kurzy již budou, tak březen/duben. Můžete si prozatím rezervovat kurz s otevřeným datem. Děkujeme za pochopení.