Kurz makronek

Chcete se naučit péct tuto delikátní cukrovinku, strávit příjemné odpoledne nebo se jen tak pobavit s jinými pekařskými nadšenci? Pak se k nám přidejte a přijeďte na kurz pečení makronek francouzskou metodou.

Péct budeme v útulné kuchyni jihočeské chalupy s výhledem na Boubín, přímo ve filmových Hošticích. Domácí prostředí je podle mne důležité, aby bylo možné nabité zkušenosti aplikovat ve Vaší vlastní kuchyni.

Každý účastník získá certifikát o absolvování kurzu. S sebou si odnesete i vlastnoručně vyrobené makronky. V ceně kurzu je veškerý materiál, zapůjčení pomůcek a občerstvení. Kurz je možno darovat i formou dárkového poukazu, případně domluvit individuální kurz v jiném termínu. Cena kurzu je 2800 Kč. Pro rezervaci mne prosím kontaktujte na emailu, messengerem, Whatsappem nebo přes IG, případně telefonicky. Pro rezervaci je nutné zaplatit minimálně 50 % kurzovného na číslo účtu, které Vám obratem zašlu.

Na kurz si s sebou prosím vezměte pohodlné oblečení, domácí obuv a dobrou náladu. 

Základní osnova kurzu:

  • nejprve něco z teorie (rozdíl mezi pečením italskou a francouzskou metodou), Vaše zkušenosti, event. úskalí, jaké s makronkami máte, vše doplněné ochutnávkou makronek a dobrou kávou či čajem
  • výroba náplně
  • samotné pečení makronek francouzskou metodou
  • čekání, jak to dopadne :-)
  • plnění makronek, přesun do Vašich krabiček
  • předání certifikátů a společné foto
 
Termíny kurzů: 
 sobota 1.4.2023 - 13,30 - cca 17,30 - obsazeno
 neděle 16.4.2023 - 13,30 - cca 17,30 - obsazeno
 
Nové termíny podzimních kurzů zvěřejním v průběhu léta. Těším se na Vás