Kurz moderních dezertů

Nově jsem pro Vás připravila kurz moderních dezertů, které si můžete připravit hravě sami doma a oslnit tak svou návštěvu. 

Na kurzu se naučíme připravit chutnou a jednoduchou Panna cottu s ovocným rozvarem nebo slaným mléčným karamelem, pravý americký cheesecake, italské Tiramisu, sněhové pusinky a mini Pavlova

Pracovat budeme v útulné kuchyni jihočeské chalupy s výhledem na Boubín, přímo ve filmových Hošticích. Domácí prostředí je podle mne důležité, aby bylo možné nabité zkušenosti aplikovat ve Vaší vlastní kuchyni. Na tomto kurzu pracuji s Thermomixem, který je skvělý pomocník a spoustu úkonů nám v průběhu kurzu urychlí. Není však podmínkou Thermomix vlastnit, všechny recepty si dokážete následně připravit doma i bez něj. Kdo ale vlastní, tak ví, jak moc nám ovšem ve všech směrech práci usnadní.:-)

Každý účastník získá certifikát o absolvování kurzu. S sebou si odnesete i vlastnoručně vyrobené dezerty. V ceně kurzu je veškerý materiál, zapůjčení pomůcek a občerstvení. Kurz je možno darovat i formou dárkového poukazu, případně domluvit individuální kurz v jiném termínu. Cena kurzu je 2800 Kč. Pro rezervaci mne prosím kontaktujte na emailu, messengerem, Whatsappem nebo přes IG, případně telefonicky. Pro rezervaci je nutné zaplatit minimálně 50 % kurzovného na číslo účtu, které Vám obratem zašlu.

Na kurz si s sebou prosím vezměte pohodlné oblečení, domácí obuv a dobrou náladu. 

Termíny kurzu: 

neděle 15.1.2023 - 13,30 - 17,00 - obsazeno

neděle 19.2. 2023 - 13,30 - 17,00 - obsazeno

neděle 7.5.2023 - 13,30 - 17,00 - poslední dvě volná místa!!